Індивідуальні курси - найефективніші. Учбові плани самих популярних:

Tел. -(050)4301750

КОМП'ЮТЕРНА ІГРОМАНІЯ у дітей.

    У Вашої дитини погіршилась успішність з математики, деяких інших предметів чи з усіх відразу..  Ви звертаєтесь до репетитора, що є позитивом, бо Ви починаєте вирішувати проблему, але часто цього недостатньо. Потрібно зрозуміти причину цієї проблеми. Причиною може бути вулиця, погана компанія і т. д. Але частіше ця причина, на жаль, в комп'ютерній залежності. Є така приповідка: «Спосіб самогубства сучасних підлітків - перерізати собі кабель комп'ютера». У ній, як і у всякому жарті, є гірка доля правди : сучасні діти - і не лише діти! - З головою йдуть в комп'ютер , а саме - в комп'ютерні ігри. Суспільство вже давно б'є тривогу, але ніщо не змінюється - число комп'ютерних ігроманів тільки зростає. «Комп'ютерна ігроманія» - різновид ігрової залежності, що стає все більш популярною. Вона « зручніша», ніж гра в казино або залах ігрових автоматів: немає обмежень за віком, не треба нікуди ходити, та й грошей потрібно не в приклад менше ... Спочатку це виглядає як хобі і не викликає занепокоєння у близьких. Навпаки, батьки радіють, що дитина не торчить по підворіттях; дружина щаслива, що чоловік після роботи поспішає додому ... Неадекватність поведінки менш помітна, ніж при алкоголізмі та наркоманії. Але в якийсь момент виявляється і вона - настають наслідки, а саме:
- Погіршується здоров'я ,
- Порушується сон ,
- Звужується коло інтересів ,
- Відбувається як би « випадання » з реального життя, воно витісняється віртуальним,
- У результаті руйнуються соціальні зв'язки - сімейні, дружні, робочі,
- Змінюється психічний стан : з'являються дратівливість, нервозність, апатія ...
І, звичайно, комп'ютерна ігроманія особливо небезпечна в дитячому та підлітковому віці. Порушується природний хід розвитку, тому одні якості так і залишаються нерозкритими (відбувається фізичне недорозвинення, не освоюються комунікативні навички), а інші розвиваються спотворено (мислення, пам'ять, увага формуються досить специфічним чином - оптимальним для гри, але не для реальності) .
І, як завжди, виникають 2 здавна улюблених на Русі питання : «Хто винен? І «Що робити? » З психологічними аспектами цієї проблеми можете ознайомитись тут або в оригіналі тут
На перше питання потрібно широ відповістти: МИ, тобто батьки.
На друге питання відповідь складніша — бо просто забрати комп'ютер, смартфон, планшет і т. д. не можна — дитина піде на вулицю, в підворітню, що створить нові, можливо більші проблеми. А крім того, без володіння комп'ютером Ваша дитина ні в навчанні, ні в подальшому в роботі успіхів не досягне. Я можу запропонувати Вам дпомогу в рішенні цієї проблеми. Маю власну ефективну методику, суть якої — здоровий спосіб життя, самодисципліна, освоєння навиків роботи на компютері:
на противагу іграм — веб-дизайн, графіка, програмування. Телефонуйте

Tел. -(050)4301750 , Володимир Олексійович

пишіть

pvo1234@gmail.com