Веб-сайт-візитка

Такий ресурс включає всю необхідну інформацію про діяльність фірми, містить реквізитні дані. Сторення сайту-візитки є актуальним в тому випадку, якщо Вашій компанії необхідно в короткий термін проінформувати потенційних клієнтів і партнерів про свою діяльність. Візитка, як спосіб Інтенет-рекламування, забезпечує швидке налагодження контактів без зайвих зусиль. Розмір: 1-5 розділів, кожен з яких містить 3-4сторінки. Вартість – 90-120$. Текстові та ілюстративні матеріали надає замовник у виді документа Word та фотографій у форматі jpg. Не включає ніяких механізмів управління вмістом веб-сайту. Домен та хостінг оплачуються окремо. Вартість оновлення вмісту сайту обумовлюється окремо.

Бюджетний бізнес-сайт.

Такий проект створюється із перспективою перетворити його в подальшому у повноцінний бізнес-сайт. Тут розміщується розширена інформація про компанію та її діяльність, реквізитні дані. Веб-сайт здійснює завдання щодо просування торгової марки компанії, а також являється іміджевою рекламою в Інтернеті. Проект характеризується індивідуальним дизайном середньої складності, містить форму зворотного зв’язку, механізм заміни фотографій. Не включає інших механізмів управління вмістом веб-сайту. Розмір: 5-10 розділів, разом до 30 сторінок. Вартість – 100-170$. Текстові та ілюстративні матеріали надає замовник у виді документа Word та фотографій у форматі jpg. Домен та хостінг оплачуються окремо. Вартість оновлення вмісту сайту обумовлюється окремо.

Бізнес-сайт середньої складності

Містить детальну інформацію про фірму, репрезентує її продукцію/послуги. Бізнес-сайт стане для Вашої компанії важливим інформаційним та рекламним ресурсом, дієвим засобом інтерактивного зв'язку з клієнтами та партнерами. Такий вид Інтернет-представництва компанії можна порівняти із наявністю Вашого власного офісу. Перевагою його є швидкий і цілодобовий доступ для кожного відвідувача протягом 24 годин на добу. Веб-сайт характеризується індивідуальним дизайном середньої складності, містить форму зворотного зв’язку, прайс-лист, механізм оновлення прайс-листа, адмін.-сторінку для оновлення та створення текстового матеріалу та вставки фотографій. Розмір: 5-10 розділів, загальний об’єм не обмежується. Вартість – 150-200$. Текстові та ілюстративні матеріали замовник вносить самостійно, для набуття необхідних навиків виконавець надає 4год. консультацій (або більше - за додаткову плату). Домен та хостінг оплачуються окремо.