Індивідуальні курси - найефективніші. Учбові плани самих популярних:

Tел. -(050)4301750

Комп’ютерні курси: початковий рівень

Тривалість курсу навчання: 8 занять по 2 академічні год - всього 16 год. Заняття проводяться індивідуально та в групах (2-3 чол.)

В програмі курсу:

Тема «Операційна система Windows»

Включення комп'ютера і вхід в систему.
Огляд робочого столу і панелей. Початок роботи з Windows XP. Кнопка меню «Пуск». Робота з вікнами, ярликами та документами. Поняття папки, створення, перейменування, переміщення і видалення папок. Поняття файлу та робота з файлами. Диски. Пошук інформації в системі. Налаштування Windows. Установка й видалення програм в Windows XP. Калькулятор, блокнот, графічний редактор Paint. Архіваторb WinZip і WinRar. Обслуговування жорсткого диска, дефрагментація. Антивірусні пакети.

Тема «Текстовий редактор Word»

Вікно редактора. Меню. Панелі інструментів.
Налаштування вікна редактора. Введення і форматування тексту. Робота зі шрифтами. Вирівнювання тексту. Оформлення та виділення кольором. Вставка символів у текст. Розбивка тексту на колонки.Нумерація сторінок. Вставка і налаштування зображень, діаграм, графіків. Нумеровані і марковані списки. Створення рамок і заливка кольором. Пошук слів в тексті. Збереження документів у різних форматах. Буфер обміну. Робота з таблицями та ілюстраціями. WordArt. Налаштування друку.

Тема «Табличний редактор Excel»

Призначення і використання електронних таблиць.
Меню. Панелі інструментів. Заповнення клітинок. Створення фону. Налаштування параметрів клітинок. Побудова простої таблиці. Зміна структури таблиці. Сортування даних.Створення числових послідовностей. Створення та введення формул. Копіювання формул. Робота з діаграмами. Попередній перегляд і виведення документа на друк.

Тема "Інтернет"

Основи роботи в інтернеті. Налаштування браузера.
Користування пошуковиками Google та Yandex. Листування та створення своєї почтової скриньки. Вікіпедія. Соціальні мережі та їх використання для бізнесу. Реклама в інтернеті.

При завершенні курсу видається свідоцтво.