Стома-Центр
Наш телефон (032) 2222222

Запрошуємо в світ яскравої посмішки !

Імплантація
Протягом всієї історії свого розвитку людство намагалося навчитися відновлювати втрачені зуби. Наукові експериментальні дослідження в кістковій тканині, розпочаті шведським вченим Бранемарк в середині ХХ століття, показали, що зубні імплантати не викликали негативних побічних явищ в живому організмі. У 1965 році почалися клінічні дослідження, успішні результати яких були опубліковані в 1971 році. У 1981 році Бранемарк і Едель підвели підсумки 15-річного дослідження: 90% імплантатів успішно функціонували протягом усього терміну спостереження..

Хвороби пародонта
Захворювання пародонту - ясен і кістки, що оточують зуб, - широко поширені. Дослідження показують, що практично у кожного пацієнта в тій чи іншій мірі є прояви подібних захворювань, які поступово призводять до рухливості і втрати зубів, якщо вчасно не почати лікування. Підступність хвороби полягає в тому, що воно не проявляє себе довгі роки. Вчасно поставити діагноз, оцінити прогноз і призначити лікування патології пародонта повинен лікар.

From Wikipedia, the free encyclopedia

Інструменти для догляду за зубами
Інструменти для домашньої гігієни порожнини рота прості: зубна щітка, зубна паста й шовкова нитка (флосс). Зубну щітку потрібно вибирати з рідко розташованими пучками щетини, з увігнутою поверхнею в середині. Щетина такої щітки добре проникає в простір між зубами. Щітка повинна бути, по можливості, середній твердості, з невеликою голівкою й закругленими кінцями щетинок.